Pod pecou

Dobrý deň, dovoľte, aby sme sa vám predstavili s našou  pekárenskou ponukou

Naša rodina sa od roku 2008 venuje pečeniu ľudových, slovanských špecialít Podpecníkov, ktoré pripravujeme priamo pred očami návštevníkov podujatia v tradičnej hlinenej peci. Celú prezentáciu dopĺňa drevený stánok v podobe ľudovej chalúpky so šindľovou strechou a oblečenie dievčat a mládencov v ľudových krojoch. Atmosféru stánku podčiarkuje tradičná hlinená pec, v ktorej na počkanie pečieme slané a sladké podpecníky. Takouto formou už päť rokov reprezentujeme našu slovenskú tradičnú gastronómiu
na jarmokoch, mestských a dedinských slávnostiach, festivaloch, vinobraniach, veľkonočných a vianočných trhoch, ale aj iných firemných podujatiach.


 
Na výrobu Podpecníkov používame tradičné chlebové cesto a výhradne domáce, slovenské a kvalitné suroviny. Našou najväčšou špecialitou sú podpecníky zo špaldovej múky. Pečieme na slano: bryndzové, cesnakové, smotanové, syrové, klobásové i na sladko: slivkovo-jablkové s makovou alebo orechovou posýpkou. Naše čerstvé Podpecníky majú na podujatiach veľký úspech, a preto by sme sa radi predstavili aj u vás. Budeme radi, ak nás navštívite na našej stránke www.podpecou.sk, alebo www.podpecniky.sk, kde sa o nás dozviete viac a aspoň pohľadom môžete ochutnaťto aké sú naše podpecníky fantastické.                                     

Ak by ste chceli vedieť v čom všetkom ešte lietame, navštívte s nami aj naše ďalšie dva rozprávkové,
lietajúce ostrovy a Zažite výlet do sveta fantázie, kde je vzduch plný vôní, chutí, šťastia a pohody.

Je len na Vás či chcete spoznať čaro praskajúceho ohňa v piecke z ktorej vychádzajú tie najväčšie
dobroty a najomamnejšie vône. Naše podpecníky totiž chutia ako rozprávka a voňajú ako nebo.
Taktiež ochutnajte z našej zázračnej farmičky, ktorá Vás zahrnie darmi prírody a plodmi našej práce.