VodnáBublina

VodnáBublina je vodotesne uzavretá guľa, v ktorej Vás pustíme na vodnú hladinu a vy sa môžete pustiť do zábavy. Či sa snažíte postaviť alebo bežať, nie je to také ľahké. Hladina vody hrá proti Vám a pokiaľ si to uvedomíte, 10 minút ubehne ako voda. Poriadne ste sa zahriali, poniektorí aj zapotili. Otvoríme Vám vodotesný zips a ste z toho vonku ;-) Pokiaľ sa pripraví ďalší pán na holenie, VodnúBublinu vyvetráme, aby v nej bol čerstvý vzduch.
Dospelým osobám odporúčame VodnúBublinu na jazere, rieke s pomalým tokom alebo veľkom bazéne. My si Vás uviažeme na lano, aby sme si Vás udržali v bezpečnej vzdialenosti a prípadne si Vás pritiahli ak Vám už stačilo.
Pre deti máme nachystaný prenosný bazén. Nie každý rodič by pustil svoju ratolesť do VodnejBubliny na jazero a nie všetky deti by sa odvážili samé dovnútra. V menšom bazéne vidia svojich rodičov či kamarátov a náš personál je vždy nablízku. Prenosné bazény nám umožňujú prísť aj za Vami. Potrebujeme len plochu o rozmere 5 x 6 m a prístup k vode.
VodnáBublina je bezpečná atrakcia a jediné riziko ktoré Vám hrozí je, že sa poriadne zapotíte. Ak ste sa už zadýchali a nevládzete, len nám dáte znamenie a my Vás vypustíme.